- Zalman

Цена
€21 83 / 42 70 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CNPS9X-PRF-PLUS-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 220 W
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 26 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 600-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 69.12 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 29.7 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.01 mmH2O
РАЗМЕРИ: 122 x 77 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Powerful 120mm Annular FanOptimized PWM controlDTH (Direct Touch Heat pipes)Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper HeatpipesBlack coated copper heatpipesPre-installed Anti-vibration rubber pads
ТЕГЛО: 710 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650019
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CNPS9X-PRF-PLUS-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 220 W
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 26 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 600-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 69.12 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 29.7 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.01 mmH2O
РАЗМЕРИ: 122 x 77 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Powerful 120mm Annular FanOptimized PWM controlDTH (Direct Touch Heat pipes)Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper HeatpipesBlack coated copper heatpipesPre-installed Anti-vibration rubber pads
ТЕГЛО: 710 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650019
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CNPS9X-PRF-PLUS-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 220 W
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 26 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 600-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 69.12 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 29.7 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.01 mmH2O
РАЗМЕРИ: 122 x 77 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Powerful 120mm Annular FanOptimized PWM controlDTH (Direct Touch Heat pipes)Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper HeatpipesBlack coated copper heatpipesPre-installed Anti-vibration rubber pads
ТЕГЛО: 710 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650019
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CNPS9X-PRF-PLUS-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 220 W
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 26 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 600-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 69.12 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 29.7 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.01 mmH2O
РАЗМЕРИ: 122 x 77 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Powerful 120mm Annular FanOptimized PWM controlDTH (Direct Touch Heat pipes)Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper HeatpipesBlack coated copper heatpipesPre-installed Anti-vibration rubber pads
ТЕГЛО: 710 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650019
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 220 W |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 26 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2000 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 600 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 69.12 CFM / 117.44 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29.7 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.01 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 122 x 77 x 157 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Black Coated Copper Heatpipes |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Powerful 120mm Annular Fan |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DTH (Direct Touch Heat pipes) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Optimized PWM control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed Anti-vibration rubber pads |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper Heatpipes |
| ТЕГЛО | 710 g |
| Тегло | 0.95кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 157 |
| TDP (W) | 180 |
| Термотръби (count) | 4 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1500 |
| Ниво на шум (dBA) | 28 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.95кг |
Zalman CNPS9X PERFORMA PLUS BLACK – охладител за процесор
Изпитайте превъзходно охлаждане с черната версия на Zalman CNPS9X Performa Plus. Този кулообразен охладител разполага със 120 мм PWM вентилатор с ARGB осветление и четири директно контактуващи термотръби, които ефективно разсейват топлината при изключително тиха работа.
Ключови Предимства
- Висока производителност — Четири 6 мм термотръби в директен контакт с процесора осигуряват отличен топлообмен, поддържайки TDP до 180 W.
- Тиха работа — 120 мм PWM вентилатор с оптимизирани лопатки осигурява силен въздушен поток при ниски нива на шум.
- Ефектно ARGB осветление — Настройте своя компютър с адресируеми RGB LED светлини, съвместими с основните дънни платки.
- Широка съвместимост — Поддържа Intel LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x и AMD AM5, AM4 сокети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразен (единичен) |
| Размер на вентилатора | 120 mm |
| Брой вентилатори | 1 |
| Скорост на вентилатора (RPM) | 500 – 1500 RPM (PWM) |
| Ниво на шум | 28 dBA (макс.) |
| Въздушен поток | 70 CFM (макс.) |
| Термотръби | 4 x 6 mm |
| Размери на радиатора | 120 x 80 x 157 mm (Ш x Д x В) |
| TDP | 180 W |
| RGB подсветка | ARGB (адресируема) |
| Съвместимост с процесорни сокети | Intel LGA1851 / LGA1700 / LGA1200 / LGA115x; AMD AM5 / AM4 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Охладител Zalman CNPS9X PERFORMA PLUS
- 120 мм ARGB PWM вентилатор (предварително монтиран)
- Монтажен комплект за Intel и AMD
- Термична паста
- Ръководство на потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





















